AI Conference Kyiv 2019

Штучний інтелект все швидше крокує світом.
Технологічний прогрес прискорює його вдосконалення, і ми невпинно наближаємось до переломного моменту, коли ШІ сам почне стимулювати технологічний прогрес. Обсяг інвестицій у розробки в цій сфері скоро може досягти 100 млрд дол.

Завдяки прогресивним методам навчання штучного інтелекту вже зараз він показує вражаючі результати в:

Кількість абітурієнтів вишів, зацікавлених у спеціальностях, пов’язаних із ШІ, зростає кожного року.

На сьогодні з точки зору повернення інвестицій найефективніше ШІ показує себе в таких напрямах:

На AI Conference Kyiv 2020 ми зосередимось саме на тих напрямах роботи ШІ, що дають змогу ефективно використовувати вкладені в них ресурси та допомагають генерувати додатковий прибуток.

Також ми дослухались до ваших зауважень, тому цього року додаємо до програми більше тем технічного спрямування та запрошуємо не тільки експертів із маркетингу, а й ще більше розробників та інших технічних спеціалістів.

Ми розглянемо, яким чином треба розвивати технології, щоб мати змогу впроваджувати штучний інтелект у повний цикл створення та дистрибуції продукту, а не лише точково, на окремих етапах. Поговоримо про обмеження, які сьогодні стоять на заваді впровадження ШІ, та нові виклики для технології.

 
Дякуємо за інтерес до заходу AI Conference Kyiv 2019! Як тільки відкриється продаж квитків - ми обов'язково повідомимо вам про це!